З Ювілеєм, шановний Якове Григоровичу!

1
+1

2019 06 15 z iuvileem kukoba15 червня сонячний ювілей - прекрасне 80-ліття – святкує

Яків Григорович КУКОБА,

високошанована, чудова людина і прекрасний сім'янин, в минулому – директор Мукачівського верстатобудівного заводу з 1967 по 1998 роки.

Надсилаємо Вам, Якове Григоровичу, наші найщиріші привітання з нагоди Вашого ювілейного Дня народження! Ви віддали понад 30 літ свого життя самовідданій праці на Мукачівському верстатобудівному заводі і стали прикладом гідної людини для всієї нашої громади! Притаманний Вам талант керівника, лідера та організатора, помножений на велике бажання робити людям добро, стали запорукою Вашого успіху. Бажаємо Вам щастя і здоров'я, сімейної злагоди і достатку, родинного затишку і благополуччя, поваги і любові!

Бажаємо Вам і надалі залишатися життєрадісною людиною, бадьорою, цілеспрямованою і нехай ніколи не зникає потужна енергія Вашої душі і міць невтомних рук, нехай не зникає надія з Вашого серця і усмішка з обличчя! Хай кожен день радує зустрічами та щасливими святами в колі дорогих Вам людей. Хай Боже благословіння осяє Вас і Ваш дім щастям, хай ще довго і пишно квітують Ваші літа! З роси і води!

У цей прекрасний ювілей
Хай доля Вам сміється журавлина,
Поля розлогі колосом цвітуть!
Нехай червоні ягоди калини
Щасливу Вашу осявають путь!
Нехай дає наснаги Вам земля,
Десятки літ ще мріяти й любити!
Хай рідна пісня серце окриля,
В здоров’ї й радості багато літ прожити!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук