З Днем народження, Віро Василівно!

3
+3

2019 05 19 z dn chamarnyk19 травня наші найщиріші вітання линуть на адресу завідувача клубу села Жборівці – Віри Василівни Чамарник, яка сьогодні святкує свій чудовий День народження!

Шановна Віро Василівно, Ваша професійна нива завжди встелена добрими плодами та високими досягненнями, Ваша діяльність додає мистецької слави і Жборівцям, і всій нашій Кольчинській громаді. Ви даруєте незабутні хвилини радості спілкування зі світом мистецтва, розвиваєте кращі народні традиції, вносите в буденне життя гарний настрій. Безперечно, Ваша праця заслуговує найщиріших слів подяки і шани.

Ми бажаємо Вам щедрих творчих ужинків та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю. Зичимо міцного здоров'я, добробуту і злагоди, творчого натхнення і величних мистецьких перемог! Нехай ніколи не полишають Вас завзятість і енергія, сила волі та витримка, яких не раз докладаєте до своїх щоденних старань. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним!

Нехай завжди тобі всміхається доля,
Несуть тільки радість з собою роки.
Хай щастя й здоров'я не зрадять ніколи,
Хай збудуться мрії, бажання й думки!

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук