З Ювілеєм, Олексію Васильовичу!

8
+8

2019 04 29 z iuvileem baranuk29 квітня, у ці святкові весняні дні, відзначає свій квітучий ювілей, прекрасне 55-річчя, депутат Закарпатської обласної ради, український громадський і політичний діяч, підприємець і меценат, прекрасний сім'янин і однин з найшанованіших людей нашого краю

Олексій Васильович Баранюк.

Сердечно вітаємо Вас, шановний Олексію Васильовичу, і бажаємо Вам міцного олімпійського здоров’я і невичерпної енергії, світлих життєвих обріїв і нових перемог, Божого благословення на щасливе довголіття!

Ми знаємо Вас як мудру і досвідчену людину з активною громадянською позицією, що свої вміння і здібності спрямувала на служіння людям! Як легендарний атлант утримував небесне склепіння, так Ви своїми добрими справами підтримуєте добробут суспільства і надії наших співгромадян на стабільність і процвітання! Нехай наша глибока повага і шана лавровим вінком увінчає сьогодні Ваш прекрасний ювілей!

Висловлюємо Вам щиру вдячність за Вашу діяльність як політичного і громадського діяча, адже свій талант і досвід керівника, високопрофесійні знання Ви віддаєте справі розвитку Закарпаття та Мукачівщини! Дякуємо Вам за надійну підтримку Кольчинської громади, за розуміння наших потреб і допомогу у їх вирішенні, за всебічну співпрацю, за Вашу мудрість і далекоглядність!

Разом з найтеплішими вітаннями щиро бажаємо Вам добробуту і процвітання, віри і терпіння із Божим благословенням на довгі роки в плідній праці задля розквіту всього Закарпаття і нашої рідної Мукачівщині. Від усього серця бажаємо Вам невичерпності життєвих сил, натхнення та наснаги, радості і кохання, океану родинного щастя і любові. Нехай Ваші будні будуть освітлені любов’ю, увагою, щирістю рідних і близьких людей, а оберегами стануть найкращі спомини, чисті людські почуття. Хай наступні роки та майбутні дороги рясніють новими перемогами, успішними справами і проектами. Нехай Ваша життєва чаша буде переповнена щастям, здоров'ям і любов'ю, нехай здійснюються всі найзаповітніші мрії!

Ваш ювілей – то мудрості пора.
Хай буде вдосталь і в житті, і в домі
Здоров'я, щастя, злагоди, добра,
Добробуту та щирої любові!
Людської шани зичимо й тепла,
Достатку, злагоди та дружби у родині,
Щоб вся біда у безвість відійшла,
А радість залишилася віднині!

З повагою
Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради,
депутати, виконком та усі працівники
Кольчинської селищної ради

© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук