Допоможіть врятувати життя! Звертаємося до всіх небайдужих!

9
+8
1

2019 03 19 martsijУ родині Світлани Андріївни Марцій, жительки с.Кленовець, вчителя математики Верхньовизницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, сталася трагедія: її дев'ятнадцятилітній син Віктор потрапив в автокатастрофу. Віктор Марцій отримав надзвичайно складні ушкодження кісток, травми спини, внутрішніх органів і головного мозку. Ситуація ускладнюється тим, що аварія відбулася за кордоном, на території Німеччини, де на лікування необхідні дуже великі кошти. На сьогодні Віктору вже проведено кілька операцій, але щоб врятувати йому життя потрібна ще не одна операція і потрібні кошти.

Про трагедію:

Джерело 1  Джерело 2 

Микола Васильович Дуб, голова Кольчинської селищної ради, разом з колективом Кольчинської селищної ради просить відгукнутися і долучитися до збору коштів приватних підприємців і керівників усіх рівнів та органів влади Мукачівщини і всього Закарпаття, депутатів, сільських та селищних голів та їх колективи, священиків і християнські громади, усіх жителів нашого селища та всіх небайдужих громадян!

Увесь колектив Верхньовизницької ЗОШ І-ІІІ ступенів на чолі з директором школи Фариничем В.І. звертається по допомогу до педагогічної громади Мукачівщини, до всіх, хто знає Світлану Андріївну та її сина Віктора, і всіх тих, чиє серце співчуває чужому горю! Ваша фінансова допомога врятує життя нашому випускнику Віктору!


 

БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК ДЛЯ ПЕРЕКАЗУ КОШТІВ:
Прізвище, Ім'я, По батькові
отримувача
    Банк,
у якому відкритий рахунок
    Номер рахунку
МАРЦІЙ ТЕТЯНА ІЛЛІВНА   pryvatbank   4149 4996 4103 8052

ПРОСИМО ЗВЕРНУТИ УВАГУ:

Довідка про прийом на стаціонарне лікування

Документ, який засвідчує прийом на стаціонарне лікування Марція Віктора у клініку м. Пассау лікарні університету Регенсбург (Німеччина) із нотаріально звіреним перекладом
ДИВИТИСЯ
© 2016 Кольчинська селищна рада

Пошук